Informácie

Všeobecne použiteľná služba pre všetky druhy web stránok a aplikácii. Je prepojiteľný aj s mobilnými, či akýmikoľvek inými aplikáciami, ktoré používajú web technológie. Chráni pred neoprávneným používaním webu, alebo modulov. Poskytuje prehľad o dĺžke predplatného, platnosti licencie, verziách inštalácií aplikácie a ďalšie...
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Vďaka službe Licenčný server pre web stránky a aplikácie si máte možnosť ochrániť majetok v prostredí internetu. Pohodlne z jedného miesta viete na diaľku ovládať stav aplikácie, aj keď Vám bol odobraný privilegovaný prístup. Vo veľa prípadoch pomáha riešiť problém s neplatiacimi klientmi a teda aj druhotnú platobnú neschopnosť.

Server pracuje na základe udeľovania licencií. Každej vystavenej licencii môžete nastaviť nasledovné parametre:

  • softvér, pre ktorú licencia platí
  • dĺžka platnosti licencie
  • predplatné spoplatnených modulov
  • spôsob ochrany

Vrámci služby získate prehľad o oprávnených aj neoprávnených prístupoch

Okrem ochrany dát ponúkame aj možnosť evidovať si verzie stránok a aplikácií a ukladanie informácií o zmenách, ktoré boli vykonané. K týmto údajom máte neustále prístup a môžete o zmenách informovať aj na vlastnom webe.

Pre zjednodušenie kontroly predplatného Vás služba informuje niekoľko krát pred vypršaním a môžete vystavovať faktúry za spoplatnené moduly, ktoré služba chráni.